חיפוש
  • Momentum

הקמת עסק עצמאי משלך

חולם להקים עסק עצמאי משלך?

להיות עצמאי פירושו להיות הבוס של עצמך. להיות עצמאי הוא חלומם של רבים – בין אם מדובר באנשים בעלי כשרון מיוחד, תחביב ייחודי או אפילו תשוקה אותם הם רוצים להמיר לעסק, למרות שלפעמים מדובר גם על אלה שנמאס להם שיש "בוס" שאומר להם כל הזמן מה לעשות. אבל להקים עסק זה לא הדבר הכי פשוט – ישנם שלבים רבים שחייבים לעבור בדרך בטרם מקימים את העסק ופותחים אותו לציבור הקונים הפוטנציאלי.


השלב הראשון במעלה הוא איתור המימון הנדרש, אחרי הכל לא לכולנו יש את היכולת הפיננסית להקים עסק בעצמנו. גם אם חסכנו כמה שקלים בצד במהלך השנים, בדיוק למטרה זו, לרוב ניאלץ עדין להשתמש במקור נוסף למימון ההרפתקאה. אחרי הכול מרבית העסקים הקטנים והבינוניים לא מגיעים לשורת רווח בשנה הראשונה להקמתם.


ובכל זאת, בחרתם להקים עסק עצמאי. אז מה חשוב לדעת?

אשראי – לכאורה הוא מספק את הפתרון הפשוט והקל ביותר הקיים. מגיעים לסניף הבנק, מציגים את התכנית העסקית שלנו לפקיד ומקבלים הלוואה.

אבל מה קורה כשהבנקים מסרבים, בתואנות כאלה או אחרות, להשקיע מכספיהם בעסק שלך?

אפשרות נוספת לגיוס המימון היא שימוש בקרנות הסיוע להלוואות לעסקים. ישנן חברות, כמו מומנטום, העוסקות בהנגשת המימון וההלוואות למגוון תחומים ועסקים, מספקות את האפשרות לקבלת הלוואה באופן קל ופשוט עוד יותר מאשר מציעות המערכות הבנקאיות המסורבלות. כמובן שעדיין יש צורך בתכנית עסקית, כזו המגובה היטב במספרים ובתחזיות, אך הסיכוי לקבלת המימון באמצעי זה הוא פשוט יותר ולעיתים אף מהיר יותר.


69 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול