לבדיקת זכאות חינם חייגו 03-7512990

חשוב לדעת

גיוס אשראי מכל קרנות הסיוע לעסקים - ערבות מדינה, בנקים ועוד מגוון פתרונות

הלוואות בערבות מדינה

מסגרת האשראי לוחצת?
פותחים עסק חדש ואין לכם את ההון העצמי הנדרש ?
מעוניינים להגדיל את הפעילות העסקית שלכם ומחפשים גב פיננסי?

בעלי עסקים קטנים ובינוניים בישראל יכולים כבר היום לגייס אשראי בתצורה של הלוואה ממגוון רחב של גורמי מימון שונים וביניהם; המערכות הבנקאיות, חברות למימון חוץ בנקאי ואפילו דרך הקרן לעסקים קטנים ובינוניים.
יחד עם זאת, בשנים האחרונות ניתן לראות כי שיעור ההלוואות הניתנות לעסקים הולך וגדל ותופס חלק גדול יותר מסך האשראי העסקי במשק. סך האשראי לאותם עסקים גדל בכל שנה, כך שנראה שיותר עסקים משתמשים ונעזרים בערבות המדינה בכדי לגייס הלוואות בתנאים נוחים קלים ובפריסה מיטבית.

הלוואות לעסקים

חולם להקים עסק עצמאי משלך?
חושב שהגיע הזמן להגשים את החלום?
להיות עצמאי פירושו להיות הבוס של עצמך. להיות עצמאי הוא חלומם של רבים – בין אם מדובר באנשים בעלי כשרון מיוחד, תחביב ייחודי או אפילו תשוקה אותם הם רוצים להמיר לעסק, למרות שלפעמים מדובר גם על אלה שנמאס להם שיש "בוס" שאומר להם כל הזמן מה לעשות. אבל להקים עסק זה לא הדבר הכי פשוט – ישנם שלבים רבים שחייבים לעבור בדרך בטרם מקימים את העסק ופותחים אותו לציבור הקונים הפוטנציאלי.
השלב הראשון במעלה הוא איתור המימון הנדרש, אחרי הכל לא לכולנו יש את היכולת הפיננסית להקים עסק בעצמנו. גם אם חסכנו כמה שקלים בצד במהלך השנים, בדיוק למטרה זו, לרוב ניאלץ עדין להשתמש במקור נוסף למימון ההרפתקאה. אחרי הכול מרבית העסקים הקטנים והבינוניים לא מגיעים לשורת רווח בשנה הראשונה להקמתם.

לצפיה במאמר המלא על הלוואות לעסקים לחצו כאן

 • צור קשר

 • סניף מרכז

  בן גוריון 2, רמת גן | מגדל ב.ס.ר 1
  טלפון: 03-7512990
  אימייל: info@momentum-f.co.il
  פקס: 03-7255710

 • Call Now Button